Songteksten Vertalen

Zoek vertaling

Artiest: asteria Songtekst: drink life to the lees

Je bekijkt nu de songtekst en vertaling: asteria - drink life to the lees ? Hieronder vindt je de songtekst met vertaling naast elkaar weergegeven! Benieuwd naar het liedje en de betekenis van drink life to the lees? Bekijk de Nederlandse vertaling. Op onze website vindt je veel meer songteksten met vertalingen van asteria! Bekijk ons archief en de andere songteksten, klik bijvoorbeeld op de letter a van asteria en zie welke nummers wij nog meer van a in ons archief hebben staan zoals drink life to the lees .

Origineel

Simply slide in my sheets and simply fall asleep should she shatter my heart ans scatter these parts among the shaded streets in a shallow attempt to save her skin then I simply wasn't shooting for the stars and tell me again are you the reason I breathe or why I die trying and i reckon this weapon I yield this is her reason for revenge her chance to write the words I wrote her chance to take this from me trust I will find my way out i'll cut the throat to my better half and you could choose what you'd rather have could my concern kill a car crash in her body as she swallows each pill kill her with kindness count on clouds to slow her down and I reckon this weapon I yield this is her reason for revenge her chance to write the words I wrote her chance to take this from me trust I will find my way out i'll cut the throat to my better half and you could choose what you'd rather have limp and lifeless my body without its frame scream my name three times if you love me it's the only way to save me crows can't fly withets girl don't get caught in the current

Vertaling

Schuif gewoon mijn lakens in en gewoon in slaap vallen moet ze mijn hart breken en verspreid deze delen tussen de schaduwrijke straten in een oppervlakkige poging om haar huid te redden toen fotografeerde ik gewoon niet voor de sterren en vertel het me nog een keer ben jij de reden dat ik adem of waarom ik dood probeer te gaan en ik denk dat ik dit wapen geef dit is haar reden voor wraak haar kans om de woorden te schrijven die ik schreef haar kans om dit van mij af te pakken vertrouwen dat ik mijn weg naar buiten zal vinden Ik snij de keel door aan mijn betere helft en je kunt kiezen wat je liever hebt zou mijn bezorgdheid kunnen doden een auto-ongeluk in haar lichaam terwijl ze elke pil doorslikt vermoord haar met vriendelijkheid reken op wolken om haar te vertragen en ik denk dat ik dit wapen geef dit is haar reden voor wraak haar kans om de woorden te schrijven die ik schreef haar kans om dit van mij af te pakken vertrouwen dat ik mijn weg naar buiten zal vinden Ik snij de keel door aan mijn betere helft en je kunt kiezen wat je liever hebt slap en levenloos mijn lichaam zonder frame schreeuw mijn naam drie keer als je van me houdt het is de enige manier om me te redden kraaien kunnen niet met meisje vliegen raak niet verstrikt in de stroming