Songteksten Vertalen

Zoek vertaling

Artiest: era istrefi Songtekst: bonbon

Je bekijkt nu de songtekst en vertaling: era istrefi - bonbon ? Hieronder vindt je de songtekst met vertaling naast elkaar weergegeven! Benieuwd naar het liedje en de betekenis van bonbon? Bekijk de Nederlandse vertaling. Op onze website vindt je veel meer songteksten met vertalingen van era istrefi! Bekijk ons archief en de andere songteksten, klik bijvoorbeeld op de letter e van era istrefi en zie welke nummers wij nog meer van a in ons archief hebben staan zoals bonbon .

Origineel

[Teksti i "Bonbon"] [Intro] Unë jom Era Unë jom Era edhe koha jeme o tu ardhë Nëse jo ti E du unë vetën S'kom nevojë për ty hejo Edhe vet unë e thejo Sun m'rrxon jom knejo Sun e bon, sun e bon, sun e bon, sun e bon bon Bon bon edhe nëse sbon sbon [Pre-Hook] Don don, bet you wanna taste it Bon bon, bet you wanna taste it E di që ti don don, don Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, bet you wanna taste it Bon bon, bet you wanna taste it E di që ti don don, don [Hook] Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken [Bridge] Sunday night, I put a light In my blunt right In my blunt right [Verse 1] S'nihëm mo s'm vyn kurgjo Kur t'm vyn s'je mo m'ke përdor futja futja hajt Gonna be alright [Verse 2] Bounce edhe rrite rrite basin yo 'Cause my time has come, rrite basin Po dojn me bo si na Se na high jena, ***, high dhe mellow Uu ca kom pas s'pe masim Uu ti ma ke thy pasin Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz E skenoj kejt ca kom nër blluz [Hook] Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken [Outro] Honey, vec ni sen para sy ta kishë T'kom tregu që me mu kur e prishë e prishë Plot mundësi jo ma anej Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej

 

Vertaling

[Teksti i "Bonbon"] [Intro] Unë jom Era Unë jom Era edhe koha jeme o tu ardhë Nëse jo ti E du unë vetën S'kom nevojë për ty hejo Edhe vet unë e thejo Zon m'rrxon jom knejo Zon e bon, zon e bon, zon e bon, zon e bon bon Bon bon edhe nëse sbon sbon [Pre-Hook] Don don, wedden dat je het wilt proeven Bon bon, wedden dat je het wil proeven E di që ti don don, don Bon bon edhe nëse sbon sbon Don don, wedden dat je het wil proeven Bon bon, wedden dat je het wil proeven E di që ti don don, don [Haak] Hajde merëm ikim, nëse e don qiken Koning je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken Koning je deri ta qes piken [Brug] Zondagnacht, stak ik een vuurtje In mijn stompe rechter In mijn stomp rechts [Vers 1] S'nihëm mo s'm vyn kurgjo Kur t'm vyn s'je mo m'ke përdor futja futja hajt Gonna be alright [Verse 2] Bounce edhe rrite rrite basin yo 'Cause my time has come, rrite basin Po dojn me bo si na Se na high jena, ***, high dhe mellow Uu ca kom pas s'pe masim Uu ti ma ke thy pasin Mi lexoj sytë edhe shprehjen n'buz E skenoj kejt ca kom nër blluz [Haak] Hajde merëm ikim, nëse e don qiken Koning je deri ta qes piken Hajde merëm ikim, nëse e don qiken King je deri ta qes piken [Outro] Lieverd, ik ben sen para sy ta kishë T'kom tregu që me mu kur e prishë e prishë Plot mundësi jo ma anej Se kur ftofë niherë, jo mo nuk e nxej